La Place - Óbuda

1025 Budapest, Szépvölgyi út 44.

La Place helyínünk

A La Place Studio a II. és III. kerület találkozásánál, a Kolosy tér közelében található exkluzív és rendkívül igényes mozgásstúdió. A stúdió 2020. januárjában nyitotta meg kapuit a táncolni és mozogni vágyók előtt.

A termek klimatizáltak, így minden évszakban kellemes környezetben zajlanak az órák. A gyönyörű, ízlésesen felújított épületben két nagyobb és egy kisebb táncterem található, profi hangtechnikával és folyamatos légcserével.

LA PALACE STUDIO

1025 Budapest, Szépvölgyi út 44.

Megközelítés: 

Széll Kálmán tér felől a 17-es, 19-es vagy 41-es villamossal a Szépvölgyi út megállóig utazva, onnan néhány perc sétával megközelíthető. Buszjáratokkal is jól elérhető a környék, így a város több pontjáról kényelmesen megközelíthető a stúdió.

Parkolás:

Autóval érkezők számára az épület környékén közterületi parkolás lehetséges a Szépvölgyi úton és a közeli mellékutcákban.

Órarendünk a La Place helyszínünkön

Nézet
Salsa - Kezdő I.

Csatlakozz jan. 28-ig!

Szerda
18:00 - 19:30
Jan. 14.
LA PLACE, Táncterem
Ildi, Vendel
Bachata - Kezdő I.

Csatlakozz jan. 28-ig!

Szerda
19:30 - 21:00
Jan. 14.
LA PLACE, Táncterem
Ildi, Vendel
Salsa - Kezdő II.

Csütörtök
18:00 - 19:30
LA PLACE, Táncterem
Ildi, Vendel
Bachata - Kezdő II.

Csütörtök
19:30 - 21:00
Sep. 11.
LA PLACE, Táncterem
Ildi, Vendel